Tania hurtownia stali

Oferujemy szeroki asortyment

wyrobów hutniczych w bardzo atrakcyjnych cenach. Prowadzimy sprzedaż hurtową jak i detaliczną. Oferowane przez nas wyroby są wysokiej jakości zgodne z Normami PN-EN, na cały asortyment posiadamy atesty.

Hurtownia stali, pręty zbrojeniowe, żebrowane, profile stalowe

Hurtownia stali „Zystal” oferuje Państwu najwyższej jakości wyroby hutnicze, takie jak stal czarna czy stal konstrukcyjna Mamy ponad 8- letnie doświadczenie w branży wyrobów hutniczych, a naszym głównym celem Hurtownia stali Zystal zajmuje się dystrybucją różnego rodzaju komponentów stalowych. Nasze wyroby hutnicze to produkty wysokiej klasy, które sprzedajemy w przystępnych cenach. Swoją ofertę kierujemy głównie do podmiotów związanych z branżą budowlaną z województwa mazowieckiego, prowadzimy jednak także sprzedaż detaliczną. Jako niezależni dostawcy stali jesteśmy w stanie zapewnić terminowe i szybkie dostarczenie wszystkich zamówionych przez Państwa produktów na terenie miasta Warszawa i okolic, dzięki naszym własnym pojazdom oraz współpracy z wyspecjalizowanymi firmami transportowymi. Tam znajduje się również nasz skład stali.

Zystal – eksperci od stali

pręty zbrojeniowe WarszawaWyroby hutnicze są naszą specjalnością. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę rodzajów oraz parametrów produktów stalowych – ich rozmiarów, średnic, kształtów itd. Wszystko po to, aby móc spełnić nawet najbardziej nietypowe potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. W naszym asortymencie znajdują się między innymi:

• pręty zbrojeniowe, w tym pręty żebrowane, okrągłe, gładkie, płaskie, kwadratowe i ciągnione;
• rury stalowe: ze szwem i bez szwu, przewodowe i konstrukcyjne, czarne i ocynkowane, gorącowalcowane, precyzyjne;
• blachy stalowe zimnowalcowane i gorącowalcowane, kawałkowe oraz trapezowe o różnych grubościach;
• profile stalowe gorącowalcowane i zimnogięte: ceowniki, dwuteowniki, teowniki, profile zamknięte, kątowniki nierównoramienne i równoramienne i inne;
• walcówka gładka i żebrowana oraz maty zbrojeniowe żebrowane;
• kotwy z drutu;
stal czarna i konstrukcyjna;
• strzemiona z drutu;
• elementy ogrodzeniowe i akcesoria bramowe, takie jak daszki, zaślepki, groty oraz wózki, rolki, zawiasy, gniazda.

Wyroby hutnicze i produkty stalowe – nasza bogata ofertaSprzedawana przez nas stal konstrukcyjna i wyroby hutnicze odznaczają się najwyższą jakością, co możemy zagwarantować dzięki współpracy jedynie ze sprawdzonymi dostawcami. Wszystkie produkty zgodne są także z niezbędnymi normami i posiadają wszelkie konieczne atesty. Nasz skład stali jest pełny wyrobów hutniczych przygotowanych do sprzedaży.

Nasze pręty żebrowane i inne pręty zbrojeniowe wyróżnia wysoka wytrzymałość i odporność na korozje. Oferujemy pełną gamę wymiarów, rodzajów i średnic oraz usługę cięcia na wymiar, dzięki której otrzymają Państwo gotowe do użycia, idealnie dopasowane do wymagań projektu elementy zbrojenia, takie jak stal czarna czy konstrukcyjna.

Oferujemy także ogromny wybór zimnogiętych i gorącowalcowanych kształtowników. Pełen przekrój kształtów i wymiarów powoduje, że nasze profile stalowe zastosować można przy najróżniejszych pracach budowlanych. Ich wysoka jakość gwarantuje niezawodność i trwałość. Jako dostawca stali te elementy też możemy przyciąć dla Państwa na wybrany wymiar.

blachy stalowe Warszawa

Również oferowane przez nas blachy stalowe występują w wielu wariantach. Proponujemy Państwu wszechstronne blachy kawałkowe walcowane na zimno i na gorąco oraz blachy trapezowe, idealne na pokrycia dachów, a także jako element elewacji czy wykończenia. Pełen zakres grubości oraz różne warianty szerokości pozwolą Państwu na dobranie produktu o poszukiwanych parametrach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym obszernym, wciąż poszerzanym i ulepszanym, katalogiem produktów. Pragniemy bowiem, aby nasza hurtownia stali była miejscem, gdzie zaopatrzą się Państwo we wszystkie niezbędne wyroby stalowe, takie jak stal konstrukcyjna i czarna. Priorytetem firmy Zystal jest odpowiadanie na potrzeby Klientów oraz troska o ich zadowolenie i zaufanie. Dbamy o to, aby wszystkie prace wykonywać solidnie i terminowo, podtrzymując dobre, pełne wzajemnego szacunku kontakty z naszymi kontrahentami. Ponad dekada doświadczenia w branży pozwala nam zaś na świadczenie najlepszych usług w możliwie najniższych cenach i oferowanie najwyższej klasy produktów od sprawdzonych dostawców. Nie stoimy w miejscu i nie unikamy rozwoju, wręcz przeciwnie, stale monitorując rynek i słuchając naszych Klientów, wciąż poszerzamy i udoskonalamy ofertę, szukając nowych, lepszych rozwiązań.

Skład stali Zystal – skontaktuj się z nami

Jako dostawcy stali wierzymy, że jeśli chodzi o stal i produkty stalowe nasza oferta nie ma sobie równych. Zapraszamy do współpracy kontrahentów indywidualnych i biznesowych, przede wszystkim z miasta Warszawa oraz całego województwa mazowieckiego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub wizyty w jednym z naszych podwarszawskich oddziałów. Oferujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów i optymalizacji kosztów.