Jesteśmy jednym z głównych dostawców stali na terenie województwa mazowieckiego. Firma Zystal istnieje od początku 2012 roku i oferuje szeroki asortyment wyrobów hutniczych ze stali węglowej zarówno polskich jak i zagranicznych producentów stali.

Swoją działalność z zakresu dystrybucji stali Zystal realizuje poprzez dwa składy magazynowo – handlowe zlokalizowane w Płochocinie i Otrębusach. Na składach posiadamy hale magazynowe, dysponujemy 4 suwnicami o udźwigu 3,2 – 8 t,  dźwig samojezdny o udźwigu 16 t, oraz 10 wózków widłowych o udźwigu 2,5 – 8 t.   

Lokalizacja magazynów od zachodniej strony Warszawy przy trasach A2, S8, S7 umożliwia sprawny transport do klientów na terenie całego województwa mazowieckiego. Dysponujemy własnymi 20 samochodami ciężarowymi o ładowności 1,5 – 24 t, w tym cztery z możliwością rozładunku HDS elementów nawet 15 metrowych. Dzięki własnemu zróżnicowanemu taborowi jesteśmy najbardziej mobilną firmą w regionie, przez co dostarczamy zamówiony u nas materiał sprawnie i w krótkim czasie.

Właściciel posiada ponad 18-letnie doświadczenie w branży wyrobów hutniczych nabyte w dużych firmach z pierwszej dziesiątki największych dystrybutorów w Polsce. Głównym celem naszej działalności firmy jest dostarczanie atestowanych wyrobów hutniczych wysokiej jakości w niskich cenach.

Naszym priorytetem jest zaufanie i zadowolenie Klientów. Gwarantujemy terminowość, solidność oraz kulturę w obsłudze. Hurtownia stali „Zystal” oferuje jedne z najniższych cen na cały asortyment wyrobów hutniczych. Obszar działania to głównie województwo mazowieckie, ale z powodzeniem realizowane są zlecenia w całej Polsce.

Jako nadrzędne cele stawiamy sobie:

  • strategię ciągłego rozszerzania asortymentu produktów wyrobów hutniczych oraz  świadczonych usług,
  • wzmocnienie pozycji firmy na rynku,
  • zaopatrywanie się u sprawdzonych dostawców,
  • doskonalenie kwalifikacji zawodowych pracowników,
  • stały monitoring rynku oraz reagowanie na potrzeby i propozycje zgłaszane przez naszych klientów,
  • obniżkę kosztów, a tym samym wzrost dochodów z działalności firmy,
  • okresową ocenę skuteczności i efektywności przyjętej polityki oraz założonych celów, jak też całego systemu zarządzania,

Dużym osiągnięciem potwierdzającym nasz dynamiczny rozwój jest otrzymany w latach 2018,  2019, 2020 tytuł „Gazele Biznesu” oraz znalezienie się wśród laureatów rankingu „Diamenty Miesięcznika Forbes 2023”. Te prestiżowe tytuły przyznawane są przez Dziennik Puls Biznesu oraz Miesięcznik Forbes dla przedsiębiorstw, które osiągają bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają oraz są rzetelnymi partnerami biznesu.

Dzięki wieloletniej współpracy z firmami na rynku wyrobów hutniczych miasta Warszawa i województwa mazowieckiego zdobyliśmy cenne doświadczenie by być godnym zaufania partnerem handlowym. Ciągle dbamy o jakość naszej obsługi, by spełnić oczekiwania każdego z naszych Klientów. Mamy nadzieję, że nasza hurtownia stali spełni wszystkie Państwa wymogi i nasza współpraca okaże się owocna. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty!

Call Now Button