Zystal

Płochocin

Lipowa 5A, 05-860 Płochocin

Telefon

48 531 773 901

Dane

NIP: 7171716938
REGON: 145988654

Otrębusy

Otrębusy, 05 - 805, ul. Natalińska 6

Telefon

48 533 458 181

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 08:00–17:00

Zystal Płochocin
Zystal Otrębusy

Monika Dryk
(dyrektor oddziału)
kom. 739 007 275
tel. 22 299 63 23
mdryk@zystal.pl

Karolina Ryba
kom. 693 582 581
tel. 22 299 36 38
kryba@zystal.pl

Amelia Wnukowicz
(manager ds. klientów kluczowych)                              kom. 531 989 655
tel. 22 299 36 38
awnukowicz@zystal.pl

Rafał Strzemieczny
(manager ds. klientów kluczowych)
kom. 531 529 672
tel. 22 299 36 38
rs@zystal.pl

Paweł Rutkowski
(specjalista ds. handlowych) 
kom. 536 945 088
tel. 22 389 62 72
prutkowski@zystal.pl

Karolina Zwolan
 (specjalista ds. handlowych)
kom. 533 745 472
tel. 22 299 36 38
kzwolan@zystal.pl

Agnieszka Wrzosek 
(manager ds. klientów kluczowych)
kom. 531 776 036
tel. 22 299 63 93
awrzosek@zystal.pl

Paweł Ostrowski 
 (manager ds. klientów kluczowych – specjalista ds. prefabrykatów zbrojeniowych)
kom. 577 726 309
tel. 22 299 63 93
postrowski@zystal.pl

 

Bartłomiej Niezgoda
(specjalista ds. handlowych)
kom. 531 773 901
tel. 22 299 63 23
bniezgoda@zystal.pl

Liam FitzGerald
 (import and export specialist) English only                              mobile phone +48 577 726 646
liam@zystal.pl

Maciej Rydzewski
(kierownik ds. transportu i logistyki)
kom. 570 489 797
tel. 22 299 63 93
mrydzewski@zystal.pl

Marcin Zyska
(właściciel)
kom. 517 578 133
tel. 22 299 63 93
marcinzyska@zystal.pl

Edyta Głodek
(specjalista ds. zaopatrzenia)
kom. 577 726 303
tel. 22 299 63 93
eglodek@zystal.pl

Małgorzata Zyska
(księgowo-finansowe)
kom. 500 212 872
mzyska@zystal.pl

Wioleta Rydzewska
(manager ds. inwestycyjno-rozwojowych)
kom. 534 743 858
Paweł Nyklewicz
 (specjalista ds. kontroli jakości
i przyjęć magazynowych)
kom. 577 726 001
pnyklewicz@zystal.pl
Małgorzata Ruszczyńska
 (specjalista ds. windykacyjno-finansowych)
kom. 577 726 122
gr@zystal.pl

Monika Ciastoń
 (kierownik ds. księgowo-administracyjnych)
kom. 530 760 978
tel.  22 299 63 93
mciaston@zystal.pl

Kamil Bidziński
 (kierownik magazynu                    – awizacja dostaw)
kom. 577 726 141
kbidzinski@zystal.pl

Call Now Button