Zystal

Płochocin

Lipowa 5A, 05-860 Płochocin

Dane

NIP: 7171716938
REGON: 145988654

Otrębusy

Otrębusy, 05 - 805, ul. Natalińska 6

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 08:00–17:00

Zystal Płochocin
Zystal Otrębusy

Monika Dryk
(kierownik działu handlowego)
kom. 739 007 275
tel. 22 299 63 23
mdryk@zystal.pl

Amelia Wnukowicz
(manager ds. klientów kluczowych)
kom. 531 989 655
tel. 22 299 36 38
awnukowicz@zystal.pl

Bartłomiej Niezgoda
(przedstawiciel handlowy stacjonarny)
kom. 531 773 901
tel. 22 299 63 23
bniezgoda@zystal.pl

Rafał Strzemieczny
(manager ds. klientów kluczowych)
kom. 531 529 672
tel. 22 299 36 38
rs@zystal.pl

Paweł Rutkowski
(przedstawiciel handlowy)
kom. 536 945 088
tel. 22 389 62 72
prutkowski@zystal.pl

Karolina Zwolan
(przedstawiciel handlowy stacjonarny)
kom. 533 745 472
tel. 22 299 36 38
kzwolan@zystal.pl

Agnieszka Wrzosek 
(manager ds. klientów kluczowych)
kom. 531 776 036
tel. 22 299 63 93
awrzosek@zystal.pl

Paweł Ostrowski 
(manager ds. klientów kluczowych)
kom. 577 726 309
tel. 22 299 63 93
postrowski@zystal.pl

 

Karolina Ryba
(manager ds. klientów kluczowych)
kom. 693 582 581
tel. 22 299 36 38
kryba@zystal.pl

Monika Ciastoń
(kierownik ds. księgowo-administracyjnych)
kom. 530 760 978
tel.  22 299 63 93
mciaston@zystal.pl

Maciej Rydzewski
(kierownik ds. transportu i logistyki)
kom. 570 489 797
tel. 22 299 63 93
mrydzewski@zystal.pl

Marcin Zyska
(właściciel – zaopatrzenie wyrobów hutniczych)
kom. 517 578 133
tel. 22 299 63 93
marcinzyska@zystal.pl

Edyta Głodek
(asystentka dyrektora,
specjalista ds. windykacyjno-finansowych)
kom. 577 726 303
tel. 22 299 63 93
eglodek@zystal.pl

Małgorzata Zyska
(specjalista ds. księgowo-finansowych)
kom. 500 212 872
mzyska@zystal.pl

Wioleta Rydzewska
(manager ds. inwestycyjno-rozwojowych)
kom. 534 743 858