Telefon/Faks:


tel.: 693 582 581

E-mail: kryba@zystal.pl

Adres

Lipowa 5A,
05-860 Płochocin

Godziny otwarcia

Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne

Formularz kontaktowy

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
Monika Dryk
(kierownik działu handlowego)
kom. 739 007 275
tel. 22 299 63 23
fax. 22 300 09 00
mdryk@zystal.pl

Amelia Wnukowicz
(manager ds. klientów kluczowych)
kom. 531 989 655
tel. 22 299 36 38
fax. 22 300 09 00
awnukowicz@zystal.pl

Bartłomiej Niezgoda
(przedstawiciel handlowy stacjonarny)
kom. 531 773 901
tel. 22 299 63 23
faks. 22 300 09 00
bniezgoda@zystal.pl

Monika Ciastoń
(specjalista ds. sprzedaży hurtowej i detalicznej)
kom. 530 760 978
tel. 22 299 63 93
faks. 22 300 09 00
mciaston@zystal.pl
Agnieszka Wrzosek 
(specjalista ds. sprzedaży hurtowej i detalicznej)
kom. 531 776 036
tel. 22 299 63 93
faks. 22 300 09 00
awrzosek@zystal.pl

Karolina Ryba
(manager ds. klientów kluczowych)
kom. 693582581
tel. 22 299 36 38
fax. 22 300 09 00
kryba@zystal.pl

Rafał Strzemieczny
(specjalista ds. sprzedaży hurtowej i detalicznej)
kom. 531529672
tel. 22 299 36 38
fax. 22 300 09 00
rs@zystal.pl

Karolina Zwolan
(przedstawiciel handlowy stacjonarny)
kom. 533 745 472
tel.  22 299 36 38
faks. 22 300 09 00
kzwolan@zystal.pl
Maciej Rydzewski
(kierownik ds. transportu i zaopatrzenia)
kom. 570-489-797
fax. 22-300-09-00
mrydzewski@zystal.pl

Marcin Zyska
(właściciel)
kom. 517-578-133
tel. 22 299 63 93
fax. 22 300 09 00
marcinzyska@zystal.pl

Małgorzata Zyska
(specjalista ds. księgowo-finansowych)
kom. 500-212-872
fax. 22 300 09 00
mzyska@zystal.pl