slide1
Zystal
Pręty Żebrowane i Zbrojeniowe
wyroby hutnicze
Zystal
Profile Stalowe i Kształtowniki
slide3
Competitive prices

Call us to ask about our products and delivery options!

ABOUT US

Zystal is one of the leading steel suppliers in the Masovian province.

Zystal distributes steel through two warehouses and commercial depots in Płochocin and Otrębusy. Zystal’s primary goal is to provide high-quality steel products at low prices. 

The trust and satisfaction of our customers are our priority

Choosing our services is a guarantee of punctuality, reliability, and politeness.

The Zystal steel wholesaler offers one of the lowest prices for the entire range of steel products.

While Zystal mainly operates in the Masovian province, we have successfully provided services throughout Poland.

We offer a wide range of steel products at very competitive prices. We sell both wholesale and retail. Our products are of high quality and follow the PN-EN Iso standards. The entire range of our products has appropriate approvals.

Zystal

Products

Deformed reinforcing bars

Deformed reinforcing bars

more

Steel profiles

Steel profiles

more

Rebar stirrups

Rebar stirrups

more

Zbrojenia budowlane, prefabrykaty zbrojeniowe

Zbrojenia Budowlane

more

Wire anchors

Wire anchors

more

Wire rods and mesh reinforcement

Wire rods and mesh reinforcement

more

Steel bars

Steel bars

more

Steel pipes

Steel pipes

more

Cold-formed steel sections

Cold-formed steel sections

more

Gate accessories

Gate accessories

more

Metallurgical products

Metallurgical products

more

Tees and double tees

Tees and double tees

more

Rury ocynkowane

Rury ocynkowane

more

Opinie

Zdecydowanie polecam. Ceny przystępne, mieli wszystko co chciałem - i najważniejsze - BARDZO MIŁA OBSŁUGA. Byłem w paru takich zakładach i zawsze witał mnie brudny, ponury Pan który robił mi "łaskę". Tutaj jest zupełnie inaczej - wielki szacunek!

Mateusz Kusmierz

Szczerze polecam firmę ZYSTAL za szeroki wybór blach i profili stalowych. Dobrze funkcjonujący magazyn firmy, co jest rzadkością w tego typu przedsiębiorstwach do tego dynamiczny młody zespół handlowców plus dobrze koordynowany transport to model sukcesu firmy ZYSTAL. Cenowo najtańsza hurtownia na lewym brzegu Wisły, tak więc podsumowując: szybko, miło i tanio! Polecam

Artur Kilian

Fachowa obsługa. Duże zaopatrzenie, dobre ceny

Tomek kryński

Polecam! Super kontakt, doradctwo i dostawa. Sprawnie, szybko i konkretnie.

Speed-Bet Posadzki Przemysłowe

Polecam! Najlepsza hurtownia stali w jakiej dotąd byłem. Mam do Zystal trochę dalej, ale wolę przejechać parę km więcej i załatwić sprawę szybko i sprawnie. Normalni ludzie w biurze i również normalni magazynierzy (pocięcie materiału to nie problem, sprawę w biurze załatwia się również bez problemu i tak samo uzyskuje się informacje, a to rzadkość). Na pewno będę wracał, bo warto z takimi firmami współpracować. Tak trzymać 🙂 Pozdrawiam 🙂

Przemysław Basiak

Hurtownia stali Warszawa

Hurtownia stali „Zystal” oferuje Państwu najwyższej jakości wyroby hutnicze. Mamy ponad 15- letnie doświadczenie w branży wyrobów hutniczych. Hurtownia stali Zystal zajmuje się dystrybucją różnego rodzaju wyrobów stalowych ze stali węglowej w gat. S235JR i S355J2H. Nasze wyroby hutnicze to produkty wysokiej klasy, które sprzedajemy w przystępnych cenach. Swoją ofertę hurtową kierujemy głównie do podmiotów związanych z branżą budowlaną i produkcyjną z województwa mazowieckiego, prowadzimy jednak także sprzedaż detaliczną. Jesteśmy w stanie zapewnić terminową i szybką dostawę wszystkich zamówionych przez Państwa produktów na terenie miasta Warszawa i okolic, dzięki naszym własnym 15 pojazdom oraz współpracy z wyspecjalizowanymi firmami transportowymi.

Stal zbrojeniowa w Warszawie

Wyroby hutnicze są naszą specjalnością. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę rodzajów oraz parametrów produktów stalowych – ich rozmiarów, średnic, kształtów itd. Wszystko po to, aby móc spełnić nawet najbardziej nietypowe potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. W naszym asortymencie znajdują się między innymi:

Dostawa i sprzedaż stali

Sprzedawana przez nas stal i wyroby hutnicze odznaczają się najwyższą jakością, co możemy zagwarantować dzięki współpracy jedynie ze sprawdzonymi dostawcami. Wszystkie produkty zgodne są także z niezbędnymi normami i posiadają wszelkie konieczne atesty.

Nasze pręty żebrowane i inne pręty zbrojeniowe wyróżnia wysoka wytrzymałość i odporność. Oferujemy pełną gamę wymiarów, rodzajów i średnic oraz usługą cięcia na wymiar, dzięki której otrzymają Państwo gotowe do użycia, idealnie dopasowane do wymagań projektu elementy zbrojenia.

Oferujemy także ogromny wybór zimnogiętych i gorącowalcowanych kształtowników. Pełen przekrój kształtów i wymiarów powoduje, że nasze profile stalowe zastosować można przy najróżniejszych pracach budowlanych. Ich wysoka jakość gwarantuje niezawodność i trwałość. Te elementy też możemy przyciąć dla Państwa na wybrany wymiar.

Również oferowane przez nas blachy stalowe występują w wielu wariantach. Proponujemy Państwu wszechstronne blachy walcowane na zimno i na gorąco oraz blachy ryflowane, kotłowe i ocynkowane. Pełen zakres grubości oraz różne warianty szerokości pozwolą Państwu na dobranie produktu o poszukiwanych parametrach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym obszernym, wciąż poszerzanym i ulepszanym, katalogiem produktów. Pragniemy bowiem, aby nasza hurtownia stali była miejscem, gdzie zaopatrzą się Państwo we wszystkie niezbędne wyroby stalowe. Priorytetem firmy Zystal jest odpowiadanie na potrzeby Klientów oraz troska o ich zadowolenie i zaufanie. Dbamy o to, aby wszystkie prace wykonywać solidnie i terminowo, podtrzymując dobre, pełne wzajemnego szacunku kontakty z naszymi kontrahentami. Ponad dekada doświadczenia w branży pozwala nam zaś na świadczenie najlepszych usług w możliwie najniższych cenach i oferowanie najwyższej klasy produktów od sprawdzonych dostawców. Nie stoimy w miejscu i nie unikamy rozwoju, wręcz przeciwnie, stale monitorując rynek i słuchając naszych Klientów, wciąż poszerzamy i udoskonalamy ofertę, szukając nowych, lepszych rozwiązań.

Skład stali w Warszawie

Wierzymy, że jeśli chodzi o stal i produkty stalowe nasza oferta nie ma sobie równych. Zapraszamy do współpracy kontrahentów indywidualnych i biznesowych, przede wszystkim z miasta Warszawa oraz całego województwa mazowieckiego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub wizyty w jednym z naszych podwarszawskich oddziałów. Oferujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów i optymalizacji kosztów.

Call Now Button